УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
14.12.2010.

Другий відеоролик "На кожен факт є й інша думка!"

Від початку грудня в Інтернеті та на відео-екранах у Києві, Львові, Сімферополі, Рівному та Донецьку можна було побачити наш перший відеоролик в рамках інформаційної кампанії з медіа-грамотності "Розум проти медіа-маніпуляції". Нарешті з’явився другий відеоролик під назвою "На кожен факт є й інша думка!"

Від сьогодні відеоролики "На кожен факт є й інша думка!" та "Щоб не пудрили мозок – користуйся ним!" можна бачити на відео-екранах у Києві, Львові, Сімферополі, Рівному та Донецьку.

Відеоролики мають на меті привернути увагу пересічних читачів, слухачів та глядачів до того, що інформацію зі ЗМІ треба сприймати критично й свідомо.
 
У Києві ролики можна побачити на відео-бордах в центрі міста, а також на екранах на всіх станціях метро. В інших регіонах ролики розміщені на відеобордах, екранах в супермаркетах, кафе, кінотеатрах. В Інтернеті ролик можна побачити тут

Думки, що висловлені в роликах, а також на заходах проекту не обов’язково відображають точку зору USAID та Інтерньюз Нетворк.

Кампанія «Розум проти медіа-маніпуляції: інформаційна кампанія з медіа грамотності» реалізується міжнародною громадською організацією «Інтерньюз-Україна» та Українським освітнім центром реформ за підтримки проекту «У-Медіа» Інтерньюз Нетворк  та USAID.

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90