УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
10.05.2020.

EU Study Days online 1 “ЄС: історія та політика”

Цікавитесь співпрацею Євросоюзу та України? Дізнайтесь більше про цю тему від посла ЄС в Україні Матті Маасікаса та колишнього міністра закордонних справ України Павла Клімкіна. Під час двогодинного онлайн модуля у вас буде можливість послухати наших топ-спікерів, поставити їм питання, а також поділитись власними думками.

👤 Голова Представництва ЄС в Україні Матті Маасікас розкаже про відносини ЄС та України, пріоритетні напрямки співпраці та діяльність Представництва.

👤 Екс-міністр закордонних справ Павло Клімкін розповість чому ЄС важливий для сучасного світу і в чому він може бути прикладом для України.

📝 Подія безкоштовна, але відбувається за попередньої реєстрації. Зареєструватись можна за посиланням: https://bit.ly/2Ws16bf.

Подія проходить на платформі Webex Meetings, тому просимо всіх встановити цей додаток на свої пристрої заздалегідь. Перед початком події всім відібраним учасникам надійде лист з посиланням на кімнату модуля.

Цей курс є частиною онлайн сесії EU Study Days, яка складається з 12 лаконічних блоків про структуру ЄС, відносини ЄС та України, реформи в Україні та можливості для студентів. Кожен курс має додаткові матеріали для підготовки, а також підсумковий тест.

Учасники, які братимуть активну участь та успішно складуть тести з 8 та більше модулів, отримають сертифікати й проходять у відбір до літнього табору EU Study Days.

EU Study Days є проєктом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та відносини між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері.

Крім того, проєкт має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі, для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90