УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
28.09.2017.

Форум випускників EU Study Days

В Україні, особливо останніми роками, не бракує тренінгів, семінарів чи інших навчальних заходів, присвячених Євросоюзу та відносинам України з ним.  Однак навіть в умовах цієї  досить сильної конкуренції визнаним лідером є EU Study Days – ініціатива Представництва ЄС в Україні.

За “днями” давно вже закріпилася неофіційна промовиста назва – “Єврошкола”.

“Це – наша  інвестиція в майбутнє України та у її відносини з Євросоюзом”,  – каже про неї керівник відділу преси та інформації Представництва ЄС Юргіс Вілчінскас.

Єврошкола наближається до першого п’ятирічного ювілею. Від початку її існування через програму пройшли близько 850 учасників: студентів та недавніх випускників українських вишів.

“Ми не знаємо, які шляхи в своєму житті оберуть ці молоді люди. Але  хочемо показувати їм, як Україна рухається до Європи, до її ринків, культурної, освітньої та інших сфер”, – додає Юргіс Вілчінскас.

 28-29  вересня у Києві  пройходить перший форум випускників Єврошколи. Кілька сотень їх з різних куточків України матють змогу поспілкуватися між собою та отримати різноманітну інформацію, корисну для  подальшого розвитку та зростання. Спілкуються про можливості праці та кар’єри в інституціях ЄС та інших міжнародних організаціях, освітні, грантові, бізнесові можливості, участь у реформуванні країни.


У вас є можливість долучитися до форуму – все найцікавіше транслюється онлайн на сторінці: https://www.facebook.com/EUStudyDays/videos/934263030072797/

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90