УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
26.06.2017.

Представництво ЄС запрошує на Форум випускників EU Study Days (Єврошколи)

Представництво Європейського Союзу в Україні запрошує долучитися до Великого Форуму випускників проекту EU Study Days in Ukraine (Єврошколи).

На Форум запрошуємо випускників усіх сесій проекту, що триває в Україні з 2013 по 2017 рік. У події зможуть взяти участь 200 випускників з усієї України.

Форум відбудеться 28-29 вересня 2017 року в Києві.

Форум EU Study Days відзначить п’ять років існування проекту. Він збере випускників усіх сесій Єврошколи. Це унікальний шанс отримати нові знання від ключових спікерів, відчути неповторну натхненну атмосферу та зустріти старих і нових друзів. У рамках Форуму ви матимете нагоду:

  • Познайомитися з випускниками інших сесій Єврошколи, знайти однодумців та долучитися до мережі активної молоді для втілення спільних ідей і проектів;
  • Дізнатися про можливості співпраці з Представництвом ЄС;
  • Дізнатися про можливості працевлаштування та кар’єрного зростання в інституціях ЄС, міжнародних організаціях, українських державних структурах, бізнесі, неурядовому секторі тощо;
  • Дізнатися про освітні можливості у Європі для студентів та випускників українських ВНЗ;
  • Надихнутися історіями молодих реформаторів, долучитися в майбутньому до Reforms Support Team та надихнутися їхніми історіями;
  • Дізнатися про грантові та бізнесові можливості від ЄС для української молоді;

Хто може взяти участь?

Участь можуть взяти випускники усіх сесій EU Study Days з усіх регіонів України.

Пріоритет буде надаватися випускникам, які проявляли активність після випуску, будують свою кар’єру у сфері пов’язаній з ЄС та відносинами Україна-ЄС, працюють у проектах ЄС або створюють власні проєвропейські ініціативи.

Як взяти участь?

Для подання заявки на участь у Форумі EU Study Days Alumni потрібно заповнити онлайн-анкету за посиланням: http://bit.ly/eusd_forum

Кінцева дата подання заявок – 1 серпня  2017 року, 23:00.

Для участі у сесії буде відібрано 200 людей з різних регіонів України. Відбір учасників відбуватиметься на основі поданої заявки та за такими критеріями: а) мотивація взяти участь у Форумі; б) активна залученість та кар’єра у сфері євроінтеграції та відносинах Україна-ЄС, в) представлення максимально можливої кількості регіонів г) інша активна діяльність пов’язана з ЄС.

Про проект EU Study Days

EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні, що дає можливість українським студентам та випускникам ВНЗ дізнатися більше про Європейський Союз та стосунки між ЄС та Україною від ключових експертів у цій сфері. Крім того, проект має на меті створити мережу української молоді, яка спілкуватиметься й надалі для обміну досвідом та впровадження разом спільних ініціатив.

Участь у Форумі є безкоштовною для відібраних студентів. Організатори оплачують проїзд, проживання та харчування учасників з інших міст.

Робочі мови Форуму – українська та англійська. Знання англійської мови (вміння говорити та читати англійською, а також розуміти усне мовлення) є обов’язковим для участі.

Більше інформації про EU Study Days доступні на нашій сторінці у Facebook www.facebook.com/EUStudyDays  

Контактні особи: Ірина Мовчан, Директор Українського освітнього центру реформ, imovchan@cure.org.ua

Координаційна група проекту: e-mail: eustudydays@gmail.com, тел.: 097 321 47 30

Проект здійснюється в рамках інформаційної програми Представництва Європейського Союзу в Україні

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90