УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
28.07.2017.

Презентація дослідження агросектору Донецької, Луганської та прилеглих т-ій Запорізької області

27.07.2017р. відбувся круглий стіл присвячений дослідженню агросектору Донецької, Луганської та прилеглих територій Запорізької області. В обговоренні приймали участь представники Міністерства аграрної політики та продовольства України, Міністерства з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України, Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, професійних об’єднань, благодійних та донорських організацій, кооперативів, сільськогосподарських підприємств та підприємств-переробників сільськогосподарської продукції, ЗМІ. 

Зі вступним словом до учасників звернулись: Вадим Черниш, Міністр з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України; Олена Ковальова, заступник Міністра аграрної політики та продовольства України; Патрік Рейдер, Директор Проекту USAID «Підтримка аграрного і сільського розвитку».

В ході даного заходу учасники обговорили результати «Дослідження аграрних ринків Донецької, Луганської і прилеглих районів Запорізької області», що проводилося Проектом USAID у квітні-червні 2017 року і погодили концепцію дорожньої карти з налагодження каналів збуту сільськогосподарської продукції в цих регіонах. 

 

Дослідження допомогло оцінити сучасний стан розвитку регіонального аграрного ринку і спроможність місцевих малих і середніх сільгоспвиробників наповнити ринок продукцією, виявило наявні перешкоди та можливі шляхи їх подолання.

Зокрема, дослідження виявило такі напрями для подальшої роботи:

  • До 63% домогосподарств та до 58% представників малого та середнього бізнесу орієнтуються переважно на збут продукції безпосередньо кінцевим роздрібним споживачам, що не дозволяє їм збути увесь свій урожай. В усіх цих випадках реалізується сировина, і у регіоні не формується повний ланцюг доданої вартості.
  • Наявна суттєва диспропорція між обсягами виробництва с/г продукції та можливостями її переробки в рамках області. Лише 26% виробленого молока в Донецькій області і близько 50% на Луганщині надходить на відповідні обласні переробні підприємства. З плодоовочевою продукцією ситуація складається ще складніша через обмежені можливості для переробки.
  • Виділені території/райони для консолідації виробників та створення майбутніх переробних підприємств в рамках кожної області за видами продукції, що дозволить побудувати оптимальні ланцюги збуту в межах областей.

 

Учасники круглого столу погодили пропозиції, спрямовані на реструктуризацію зруйнованих унаслідок конфлікту та створення нових ланцюгів доданої вартості і збуту с/г продукції, відродження і розбудову зв’язків між виробниками та споживачами, зокрема:

 

  • Сфокусувати зусилля на побудові ланцюгів доданої вартості в межах кожної області для оптимізації затрат по основним категоріям с/г продукції (м’ясо, молоко, фрукти та овочі), включаючи вдосконалення логістичної складової (сортування, тара, зберігання, холодний ланцюг тощо).
  • Розвивати диверсифікацію каналів постачання та збуту продукції, заохочувати виробників нішевих продуктів (як приклад, м’ясне вівчарство, вирощування кролів) з доволі високим рівнем рентабельності виробництва.
  • Сприяти створенню центрів первинної переробки продукції (забійні цехи, консервування, молокопереробка тощо).
  • Оцінити потенціал та сприяти розвитку діючих підприємств щодо розвитку виробничих/переробних потужностей із організованим переробним процесом готових до споживання продуктів у рекомендованих районах Донецької та Луганської областей.

Детально з дослідженням можно ознайомитись перейшовши за посиланням:


https://www.slideshare.net/vgultay/ss-78300613?qid=3d9b065f-6bc1-4cad-8ac6-39f56630159d&v=&b=&from_search=1

 

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90