УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
08.09.2011.

Ужгородський прес-клуб презентував новий проект - ZAHOLOVOK.COM.UA

     В Ужгородському прес-клубі відбулася презентація нового проекту – інформаційно-аналітичного сайту ZAHOLOVOK.COM.UA. Детальніше про новий напрямок роботи в інформаційному просторі розказали Ірина Бреза, голова Ужгородського прес-клубу та Ганна Тарканій, координатор Ужгородського прес-клубу.

   «Прес-клуб взявся за новий напрям роботи, оскільки вже роками крім основних своїх завдань (проведення медіа-заходів, медіа-супровід подій тощо), частково працює у режимі місцевої інформагенції. Продукує новини і поширює їх, - прокоментувала подію Ірина Бреза. — Крім того, ми постійно реалізуємо освітні проекти для журналістів. Наразі  проводимо серію тренінгів  з новітніх медіа для закарпатських журналістів, тренерами на яких є відомі українські експерти. Хочемо застосувати їхні поради на практиці, щоб місцеві журналісти та студенти відділення журналістики УжНУ відразу впроваджували сучасні напрацювання».
   Заголовок-«Закарпаття. Про головне» - так розшифровується назва нового сайту області. Крім того, за словами редакції сайту, саме заголовки новин та решти матеріалів найперше привертають увагу читача, змушують його переглянути текст або ж, навпаки –не надати увагу новині. Особливо це стосується новітніх медіа, зокрема інформаційних сайтів чи порталів.
   «У своїй роботі ми завжди дотримувалися професійних стандартів, - зауважила Ірина Бреза, - тож сподіваємося, що новий сайт стане ще одним з інформаційних продуктів, що є прикладом якісної журналістики у новітніх медіа».
   Ганна Тарканій розповіла, що сайт має на меті публікувати не тільки стрічку новин, але й міститиме розділи у формі авторських колонок чи коментованих експертами інформацій. Так, на сайті вже є публікації у розділах «Життя по-закарпатськи», «Культурний момент», «Два слова про політику», «Світська хроніка», «Власна думка», а також «Фоторепортаж». Не менш цікавим є і розділ «Мультимедіа», в якому кожен гість сайту може прослухати аудіо-сюжет (наразі – цікавинки про закарпатські замки) чи переглянути відеоролик (наприклад, як губернатор області танцював на фестивалі бринзи).
     Під час неформального спілкування за кавою у дворику Ужгородського прес-клубу учасники презентації обговорили перспективи новітніх медіа в області. Свою думку висловили редактори та журналісти інтернет-видань Kolyba.org.ua, Mukachevo.net, Rionews.com.ua, Vsapravda.info («Вся закарпатська правда»), Uzhgorod.net.ua, подискутували про тенденції розвитку інтернет-журналістики в області, плюси та помилки інформаційних веб-ресурсів.


LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90