УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
17.10.2017.

Заключний тренінг: "Головне про енергоефективність в ЗМІ"

 Проект USAID «Муніципальна енергетична реформа в Україні» та Український освітній центр реформ червні-жовтні 2017 року провели дводенні тренінги для журналістів сімнадцяти областей України–Волинської, Вінницької, Дніпропетровської, Донецької,  Запоріжської, Івано-Франківської, Київської, Луганської, Львівської, Одеської,Рівненської, Сумської,  Тернопільської, Харківської, Херсонської, Хмельницької, Чернігівської  та міст – Кам’янець-Подільськ, Краматорськ, Кременчуг, Кривий Ріг, Павлоград.

Тренінги проводились у форматі «Новини за 24 години». Під час тренінгу учасники разом з експертами змогли інтенсивно «зануритись» у питання енергоефективності будівель, дізнатись про базові питання управління багатоквартирним будинком, а також разом з експертами «розвінчати» основні міфи про створення та діяльність ОСББ. Крім того, журналісти відвідали об’єкти, де вже активно впроваджуються новітні енергоефективні технології, та поспілквалися з енергоменеджерами, енергоаудиторами та головами ОСББ. Спікери розповіли власні історії успіху створення ОСББ, термомодернізації будинків та залучення «теплих кредитів» та подолання різноманітних проблем.

12-13 жовтня в м. Харків пройшов заключний тренінг "Головне про енергоефективність в ЗМІ". В тренінгах взяло участь більше 150 журналістів.  Дякуємо всім за активність та цікавість до теми енергозбереження. Сподіваємось на подальшу співпрацю.

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90