УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
21.05.2018.

Запрошуемо до участі 07 червня 2018 м. Київ в обговоренні на тему «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017»

Презентація та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017» 

 

У четвер, 7 червня 2018 року, відбудеться презентація та обговорення результатів опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017». Представники ЗМІ з Київської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Чернігівської та Черкаської областей запрошені долучитися до заходу.

 

Комплексне загальнонаціональне репрезентативне опитування «Обізнаність споживачів фінансових послуг України про систему гарантування вкладів – 2017» було проведене у грудні 2017 року. Загалом було опитано 2006 українців віком від 18 років і старше. Вибірка репрезентативна структурі генеральної сукупності за розміром населеного пункту та географією, розмір теоретичної похибки не перевищує 2,2%.

Проведене дослідження мало на меті визначити рівень поінформованості споживачів фінансових послуг України про вітчизняну систему гарантування вкладів та, зокрема, дати відповіді на запитання:

- Що знають українці про діючу систему гарантування вкладів?

- Чи зберігають свої кошти в банках, на що зважають при виборі банку?

- Яку суму вважають достатньою для відшкодування вкладникам банків?

 

Участь у заході візьмуть:

-         Представник Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) – TBC,

-         Костянтин Ворушилін, директор-розпорядник Фонду гарантування вкладів фізичних осіб (ФГВФО),

-         Ігор Прийма, Голова адміністративної ради ФГВФО,

-         Андрій Оленчик, заступник директора-розпорядника ФГВФО,

-         Катерина Загривенко, представник компанії InMind, що проводила опитування,

-         Тамара Смовженко, д.е.н., професор, консультант Проекту USAID «Трансформація фінансового сектору»,

-         Руслан Демчак, заступник Голови Комітету з питань фінансової політики і банківської діяльності, Верховна Рада України,

-         Михайло Відякін, директор Департаменту стратегії та реформування Національного банку України, член адміністративної ради ФГВФО,

-         Юрій Гелетій, директор департаменту фінансової політики Міністерства фінансів України, член адміністративної ФГВФО,

-         Роман Шпек, Голова Ради Незалежної асоціації банків України, 

-         Володимир Посполітак, завідувач кафедри гуманітарного розвитку, к.ю.н., доцент. Голова третейського суду СРО «ПАРД», член Експертної ради ФГВФО, 

-         Роман Бадаліс, адвокат, член ГО «СПІЛКА ВКЛАДНИКІВ АТ «ДЕЛЬТА БАНК»,

-         Представники банків-учасників ФГВФО.

 

Для участі журналістам потрібно зареєструватися за телефонами:

(044) 490 6988/90, (050) 331 8761, (050) 913 6835

 

Журналістам з Київської, Житомирської, Рівненської, Хмельницької, Чернігівської та Черкаської областей відшкодовуються дорожні витрати за наявності оригіналів квитків (транспорт прямого сполучення, рівня не вище купе або «Інтерсіті» другого класу).

 

Презентація і обговорення дослідження відбудеться 7 червня 2018 р. з 10:30 до 12:45 за адресою м.Київ, вул.Госпітальна, 12, «Президент готель», конференц-зал «Предслава», 2-й рівень.

 

Захід організовується Фондом гарантування вкладів фізичних осіб за підтримки Агентства США з міжнародного розвитку (USAID) в Україні. 

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90