УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
09.02.2018.

Запрошуємо на конференцію «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти».

 

  01 березня в Києві відбудеться конференція «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти».

 

Перевіреним світовою практикою способом підвищення доходів сільського населення є розвиток сільського зеленого туризму. Наразі в Україні відсутня системна загальнодержавна політика в цій сфері. Для подолання проблем, які гальмують розвиток сільського зеленого туризму на базі особистих селянських та фермерських господарств, необхідне широке використання європейського досвіду та якнайшвидше створення належного законодавчого поля.

 

Про це йтиметься під час проведення конференції «Сучасні виклики для сільського зеленого туризму України: правові, освітні, організаційні та ринкові аспекти».

 

Дата проведення: 1 березня 2018 року.

Початок: о 13:00

Місце проведення: м. Київ, Українське національне інформаційне агентство «Укрінформ»,

вул. Б. Хмельницького, 8/16, станція метро «Театральна».

 

До обговорення пропонуються такі питання: 

  • шляхи подолання фактичної дискримінації селян, які займаються маломасштабним виробництвом продуктів харчування та наданням послуг сільського зеленого туризму;

  • проблеми законодавчого визначення діяльності сільських господарів і членів їх родин з надання послуг сільської гостинності в сфері сільського зеленого туризму (законопроекти №2232а та №7400, про внесення змін до деяких законодавчих актів України у сфері туризму); 

  • утворення системних та прийнятних, як для господарів, так і для відпочиваючих, стандартів сільського зеленого туризму (сільська гостинність);
  •  
  •  кластер як модель об'єднання розрізнених садиб сільського зеленого туризму;

  •  інформаційний та правовий захист власників особистих селянських та фермерських господарств, які надають послуги сільського зеленого туризму - членів Спілки СЗТ України;

  • модернізація навчальних програм для підготовки робітників та фахівців для цієї сфери. 

На конференції буде презентовано брошуру «Сільський зелений туризм - від роз’єднаних садиб до територіальних кластерів».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Захід проводить ГО «Спілка СЗТ України» за підтримки проекту ПРООН в Україні «Зміцнення бізнес-об’єднань малих і середніх підприємств», який реалізується за фінансової підтримки Державного секретаріату Швейцарії з економічних питань (SECO); Проекту «Програма підтримки аграрного і сільського розвитку» («Агросільрозвиток»), що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID).

 

Форма реєстрації на участь знаходиться за посиланням: goo.gl/FVjkjp

Реєстрація завершується 27 лютого 2018 р.  

З питань реєстрації та участі звертайтесь до Ірини Околович, e-mail: ira_okolovych@ukr.net, тел.: +38 097 31-47-507.

 

Додаткову інформацію можна отримати за телефоном: (044) 490-69-88.  

Акредитація журналістів: amarchenko@cure.org.ua, (050) 913-68-35, Анастасія Марченко

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90