УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
08.11.2008.

Про організацію докладніше

         УОЦР пропонує телевізійні сюжети, насичені цікавими фактами сьогодення. Кожний інформаційний матеріал знайомить з ідеями та поглядами провідних економістів, істориків, політологів, урядовців, представників ділових кіл. Об’єктивно висвітлюючи перебіг соціально-економічних реформ, ми порушуємо ті теми, які найбільше хвилюють людей. Ми розглядаємо економіку через призму суспільного життя, завжди вибираємо яскраві приклади ділової ініціативи, оригінальних рішень, соціальної активності. Розповідаємо про історичні та культурні традиції українців і цікаві особистості сьогодення, а також про успіхи реформування в інших країнах. Разом з нашими журналістами глядачі вже побували в Польщі, Естонії, Хорватії, Словаччині, Франції, США, Фінляндії, Швеції.

          УОЦР відомий не лише в Україні, а й в інших країнах Східної Європи, зокрема, завдяки документальним фільмам. У нашому портфоліо – стрічки на теми енергозбереження, трирівневої пенсійної системи, історії участі жінок в інститутах влади тощо. Ці фільми, зазвичай, виходять на загальнонаціональних та регіональних телеканалах.

          Ми створюємо різні за формою радіопрограми, завдяки яким маємо можливість висвітлювати будь-яку подію соціально-економічного життя і доносити інформацію до різних груп слухачів, розповідаємо про громадянські ініціативи та діяльність недержавних організацій. Осіб, які так чи інакше впливають на життя країни, ми запрошуємо поділитися своїми думками в ефірі. Під час передач слухачі мають можливість почути експертів, бізнесменів, урядовців і, зателефонувавши до студії, поставити їм запитання чи висловити власний погляд на речі.

          Як один з небагатьох виробників соціальної реклами в Україні, УОЦР накопичив унікальний досвід у цій сфері. Порушуючи важливі соціальні та економічні теми, ми уникаємо сухого тексту, знаходячи оптимальний формат подачі інформації – поєднання.

          Її точності з простотою та легкістю сприйняття. Нашим продуктам завжди властиві ігрова форма, динамічність, яскрава образність. Інформаційні ролики ми розміщуємо на загальнонаціональних телевізійних та радіоканалах. Друковану соціальну рекламу публікуємо в рейтингових періодичних виданнях. Своєю роботою ми доводимо, що соціальна реклама теж може бути цікавою та видовищною, нічим не поступаючись кращим зразкам комерційної реклами.

          У своїй роботі ми спираємося на найновішу інформацію щодо українського законодавства. Тому знаємо про всі новації відразу в день їх появи.

          Про зміни в економіці, політиці, законодавстві, соціальній сфері та їх вплив на щоденне життя ми розповідаємо в друкованих видання, розрахованих на різні читацькі аудиторії. Матеріали до публікації готують досвідчені фахівці й високопрофесійні журналісти. Результатом їхньої співпраці є ґрунтовний і водночас доступний виклад теми.

          Для ефективного спілкування з всеукраїнськими та регіональними ЗМІ ми використовуємо мережу прес-клубів з осередками в усіх обласних центрах України. Регіональна інформаційна мережа дає нам змогу стежити за всіма головними тенденціями суспільного життя в різних регіонах країни й чутливо реагувати на проблеми, що турбують людей. Прес-клуби стали особливими журналістськими осередками, де можна вільно обмінюватися думками на актуальні соціальні та економічні теми. На засідання прес-клубів ми запрошуємо чільних урядовців, провідних політичних діячів і представників ділових кіл, які відіграють важливу роль у житті країни. Результатом дискусій під час таких зустрічей є публікації в рейтингових виданнях і репортажі на каналах місцевого та національного телебачення та радіо.

На своєму сайті www.cure.org.ua ми розміщуємо електронні версії власних публікацій, важливу поточну інформацію.

Розуміючи, що успіх соціальних, економічних та демократичних реформ великою мірою залежить від вміння політиків працювати з людьми, швидко реагувати на зміни громадської думки, ми проводимо тренінги для керівників недержавних організацій. На таких заняттях наші фахівці навчають методів спілкування із ЗМІ, мистецтва публічних виступів, використання можливостей Інтернету в діяльності організації тощо. Ми організовуємо навчальні семінари для представників всеукраїнських і регіональних ЗМІ. Такі заняття сприяють підвищенню рівня обізнаності журналістів, які висвітлюють перебіг реформ у засобах масової інформації. Для підприємців, фермерів і керівників різних державних установ ми проводимо навчально-методичні семінари з питань пенсійного забезпечення, земельних відносин, оподаткування та інших аспектів підприємницької діяльності.

Ми тісно співпрацюємо з парламентом, урядом, українськими та міжнародними НДО. Результатом поєднання наших зусиль є унікальні інформаційні продукти, які розповідають 

        П Р О С Т О   П Р О  С К Л А Д Н Е.

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90