УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
15.09.2015.

Електронне урядування спрощує спілкування!

 

 

Український освітній центр реформ розпочинає інформаційну кампанію з підвищення обізнаності громадськості щодо адміністративних послуг, які надаються Міністерством юстиції України. Кампанія здійснюється за підтримки американського народу, наданої через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) в рамках Проекту "Справедливе правосуддя".


Щорічно більше 20 мільйонів українців звертаються до Міністерства юстиції України за отриманням адміністративних послуг з державної реєстрації актів цивільного стану, реєстраціїречових прав на нерухоме майно, реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, легалізації об’єднань громадян, інших громадських формувань, реєстрації друкованих засобів масової інформації та інформаційних агентств.


Сьогодні Міністерство юстиції України докладає значні зусилля для відкриття доступу громадян до державних електронних реєстрів через надання адміністративних послуг он-лайн. В минуле йдуть бюрократичні процедури і пов’язані з ними проблеми черг та корупційні схеми видачі довідок та виписок з реєстрів. Вже доступна можливість отримання довідок та виписок з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно, Єдиного державного реєстру юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців, Єдиного реєстру підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, Системи електронної звітності арбітражних керуючих. Громадяни і організації отримали можливість брати участь в Електронній системі торгів.

Актуальною стає проблема оволодіння громадянами навичками користування он-лайн послугами. Наша мета – дати такі знання українцям.

Окремі думки, висловлені в матеріалах, опублікованих на цій сторінці, не обов’язково збігаються з поглядами та думками USAID чи Уряду США.

Сторінка у Facebook


 

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90