УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
01.09.2010.

Самвидав і Блогінг

Український освітній центр реформ за фінансової підтримки Міжнародного фонду «Відродження» реалізує проект ""Самвидав і Блогінг": Сучасна українська журналістика з перших рук для студентів факультетів журналістики ВНЗ України та громадських журналістів".

Мета проекту - сприяти забезпеченню журналістської спільноти України молодими професійними кадрами завдяки покращенню якості підготовки журналістів у ВНЗ України. Заповнити пробіли у навчальній програмі, надаючи практичні знання щодо можливостей «нових медіа» з перших рук і тим самим забезпечити системність навчального процесу на факультетах журналістики.

В рамках проекту планується проведення десяти майстер-класів з інтернет-журналістики для студентів факультетів журналістики вищих навчальних закладів України. Цільові обласні центри проведення майстер-класів-Тернопіль, Луцьк, Луганськ, Херсон, Дніпропетровськ, Вінниця, Суми, Чернігів, Чернівці, Полтава. Лектор: Вахтанг Кіпіані – незалежний журналіст з великим досвідом роботи; заслужений журналіст України, лауреат багатьох премій.

Термін реалізації проекту вересень 2010 року - січень 2011 року.

В результаті реалізації проекту студенти факультетів журналістики та громадські журналісти отримають грунтовні знання про новітні комунікаційні технології, ознайомляться з перспективами інтернет-журналістики та опанують її основні інструменти. Виконання проекту сприятиме покращенню розуміння нинішніх тенденцій на медіа-ринку України та органічному існуванню журналістів в світі нових медіа.

 

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90