УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
02.09.2013.

Оприлюднення даних моніторингу регіональних ЗМІ

Український освітній центр реформ розпочинає реалізацію проекту «Оприлюднення даних моніторингу регіональних ЗМІ щодо розміщення «джинси» та дотримання журналістських стандартів», що фінансується відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні в рамках програми "Фонд розвитку українських ЗМІ" 

Починаючи з вересня 2013 року група незалежних експертів протягом року проводитиме моніторинг ЗМІ Донецької, Вінницької, Львівської, Сумської та Харківської областей України. Результати моніторингу щоквартально будуть оприлюднюватися в ході проведення спеціально організованих прес-конференцій, круглих столів і прес-клубів. Учасники цих заходів - регіональні медіаексперти, редактори та журналісти, лідери НДО, викладачі та студенти факультетів журналістики, - отримають можливість відверто обговорити проблеми конкретних видань, спробують відшукати шляхи покращення якості контенту.

Реалізація проекту має притягнути увагу журналістської спільноти та широкої громадськості до проблем ЗМІ, зрозуміти, якої саме допомоги потребують журналісти конкретних видань: проведення майстер-класів, тренінгів, навчання, обміну досвідом тощо. Моніторинг ЗМІ та оприлюднення його результатів сприятиме поліпшенню ситуації в регіональних медіа: покращенню професійного рівня журналістів, зменшенню кількості замовних публікацій і, відповідно, покращенню якості контенту, що приведе до кращої поінформованості читачів та сприятиме збільшенню довіри до ЗМІ.ФОТОЗВІТ З ІІ РАУНДУ МЕДІА-ЗАХОДІВ: СУМИ, ДОНЕЦЬК


ФОТОЗВІТ З І РАУНДУ КРУГЛИХ СТОЛІВ


LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90