УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
30.11.2020.

Проект «Комунікаційна підтримка та висвітлення діяльності програми MATRA» 2020-2021

Проект «Комунікаційна підтримка та висвітлення діяльності програми MATRA»

Реалізація проекту: листопад 2020 р. – травень 2021 р.


Програма MATRA для соціальної трансформації працює в Україні з 1993 року. MATRA стартувала як програма, спрямована на те, щоб допомогти країнам Східної Європи стати демократичними, конституційними державами з сильним громадянським суспільством. На сьогодні Програма MATRA  продовжує сприяти зміцненню організацій громадянського суспільства, демократії та верховенства права. 

Щоб ефективно реагувати на сучасні події та виклики в Україні, програма MATRA зосереджена на просуванні верховенства права, ефективного управління та громадянського суспільства в Україні.

Можливості, проекти та історії успіху, які надає Посольство, недостатньо помітні для ключових зацікавлених сторін Програми МАТRА (державні органи, державні службовці, місцеві організації громадянського суспільства). Також існує брак комунікації про додану вартість демократичного суспільства та ролі Нідерландів у його побудові серед громадськості в Україні.

З метою підвищення обізнаності про роль програми МАТRА в Україні буде здійснена всеукраїнська комунікаційна кампанія, яка допоможе значно підвищити обізнаність про діяльність та результати програми. Очікуваний вплив кампанії - підвищення обізнаності серед цільових груп про поточну підтримку, яку надає Посольство, привернення більшої уваги до перспективних проектів, а також підвищення загальної обізнаності українців про роль Нідерландів у побудові демократичної України, де панує верховенство права.

 


Джерело фінансування:Проект MATRA, підтриманий урядом Нідерландів.

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90