УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
02.09.2015.

Школа європейських студій в регіонах України EU Study Days в новому 2015-2016 навчальному році

Школа європейських студій (EU Study Days) є освітньою ініціативою Представництва ЄС в Україні, що прагне надати українській молоді – студентам та випускникам університетів – глибші та ширші знання про основні риси Європейського Союзу та його стосунки з Україною в контексті виконання Угоди про асоціацію. Освітній проект також має на меті створити мережу активних молодих людей в Україні, які продовжать своє спілкування після школи, обмінюватимуться досвідом та робитимуть речі разом. 


З березня 2013 року, коли пройшла перша сесія EU StudyDays, Школа об’єднала понад 500 учасників з усіх регіонів України. Кожна з 12-ти проведених сесій Школи європейських студій включала в себе інтерактивні лекції на актуальні теми європейської інтеграції України від провідних українських та європейських експертів, офіційних представників ЄС включно з послом Яном Томбінскі,  членів дипломатичних місій країн-членів ЄС, представників українських органів влади та європейського бізнесу.  Окрім дискусій з лекторами, учасники EU Study Days також взяли участь в симуляція, на яких імітували переговори щодо Угоди про асоціацію між Україною та ЄС і, в якості Ради Європейського Союзу, приймали рішення в контексті вирішення україно-російської кризи.


В новому навчальному році буде проведено наступні 4 сесії Школи європейських студій для західних, центральних, південних та східних регіонів України. Основним фокусом Школи будуть актуальні питання європейської інтеграції України: забезпечення безпеки в Україні та Європі, імплементація Угоди про асоціацію, енергетична безпека, візова лібералізація тощо. Окрім цього, учасник  EU Study Days дізнаються про можливості продовжити свою освіту в європейських вишах, ознайомляться з ефективними інструментами нових медіа для отримання та поширення інформації, тощо.


Окремі лекції Школи європейських студій транслюватимуться онлайн та будуть доступні для всіх охочих на сайті проекту, де уже зараз можна ознайомитись з лекціями попередніх сесій.


Інформацію про набір заявок на наступні сесії Школи європейських студій буде оголошено додатково.


Докладнішу інформацію  про проект можна отримати від команди Школи європейських студій (EU Study Days) eustudydays@gmail.comТелефон: 097 321 47 30
Більше про Школу європейських студій та про її попередні сесії можна дізнатись на веб-сайті Школи: http://eustudydays.com/, а також в соціальній мережі Фейсбук: https://www.facebook.com/EUStudyDays та Вконтакте: http://vk.com/eustudydays


EU Study Days є проектом Представництва Європейського Союзу в Україні. Він втілюється Українським освітнім центром реформ (УОЦР).

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90