УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
09.10.2016.

Відкриті дані: тренінги для державних службовців місцевого рівня та посадових осіб місцевого самоврядування.

Український освітній центр реформ у партнерстві з Українським центром суспільних даних за підтримки Національного фонду на підтримку демократії (NED) розпочинає реалізацію проекту «Відкриті дані: тренінги для державних службовців місцевого рівня та посадових осіб місцевого самоврядування».

Мета проекту – зміцнення потенціалу місцевих і регіональних органів влади та кваліфікації їх посадових осіб у забезпеченні доступу до публічної інформації у форматі відкритих даних.

Передбачається реалізація комплексної навчальної програми: у Києві, Дніпрі, Львові, Івано-Франківську і Одесі будуть проведені п'ять дводенних тренінгів. Очікується, що понад 120 представників місцевих органів влади з усієї України візьмуть участь у тренінгах.

Учасники тренінгів познайомляться з концепцією відкритих даних, з вимогами до їх якості, форматів відкритих даних тощо. Це посприяє підвищенню якості управління даними на місцевому рівні та усвідомленню важливості забезпечення доступності даних.

Для участі в тренінгах запрошуються представники державних адміністрацій, місцевого самоуправління та структур, діяльність яких викликає найбільший суспільний інтерес – охорони здоров'я, внутрішніх справ, освіти.

У періоди між тренінгами додатково заплановано проведення п'яти онлайн-вебінарів, в яких зможуть взяти участь всі охочі.

Для зацікавленої широкої аудиторії навчальні матеріали тренінгів будуть розміщені в Інтернеті.

Український освітній центр реформ та Український центр суспільних даних планують координувати організацію тренігів, підготовку навчальної програми з Державним агентством з електронного урядування, Міністерством освіти, Міністерством охорони здоров’я, Міністерством внутрішніх справ.

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90