УКРАЇНСЬКИЙ ОСВІТНІЙ
ЦЕНТР РЕФОРМ
08.12.2013.

МОЯ ЗЕМЛЯ - МОЄ ПРАВО №7, ПРОЕКТ USAID АГРОІНВЕСТ - ДВА РОКИ ДІЯЛЬНОСТІ В УКРАЇНІ

Україна сьогодні активно торує свій шлях у світову економіку. Тверезий погляд на найближчу економічну перспективу нашої країни однозначно свідчить: місце України на мапі світового розподілу праці – сільськогосподарське виробництво. Адже Україна має 6% світових чорноземів, які займають близько 44% її території.

У жорсткій конкуренції за місце на світовому продовольчому ринку перевагу отримують країни з високотехнологічним агровиробництвом.

Не секрет, що українське сільське господарство потребує серйозної модернізації. Без інвестицій закласти міцні підвалини майбутнього успіху на світовому аграрному ринку не вдасться. Для інвестора ж важлива незмінність «правил гри» в аграрному секторі – стабільне законодавство, податки, чітке регулювання та захист прав власності.

Основні напрямки, які розвиває та підтримує в Україні проект Агентства США з міжнародного розвитку «АгроІнвест»: підтримка стабільного законодавчого середовища, стимулювання доступу аграріїв до фінансування, сприяння розвитку ринкової інфраструктури.

Проект працюватиме в Україні протягом 5 років (з 2011 по 2016 рр.). Метою проекту є сприяння розвитку сільського господарства України та підвищення конкурентоспроможності агробізнесу незалежно від організаційно-правової форми та масштабів виробництва. Крім того проект ставить за мету сприяти зміцненню експортного потенціалу України як учасниці глобальної ініціативи з забезпечення продовольчої безпеки. Проект також покликаний допомогти українським селянам краще розуміти та захищати свої права на землю і продумано розпоряджатися своєю власністю для зміцнення добробуту своїх сімей та України в цілому.Проект USAID АгроІнвест - проект технічної допомоги, що фінансується Американським агентством з міжнародного розвитку (USAID) і впроваджується компанією Кімонікс Інтернешнл.

Фільм підводить підсумки дворічної діяльності Проекту USAID АгроІнвест у трьох напрямах роботи: удосконалення аграрної політики, розширення доступу малих і середніх сільгоспвиробників до фінансових ресурсів та розвиток ринкової інфраструктури.
Фільм створено Українським освітнім центром реформ у рамках інформаційно-просвітницької кампанії з питань права власності на землю, що впроваджується за підтримки Проекту USAID АгроІнвест.

LinkedIn Google+ Facebook Twitter Addthis

Переглянути відео

Адреси офісів:
01024, Київ, вул. Академіка Богомольця, 7/14, оф.182
02002, Київ, вул. Микільсько-Слобідська, 2б, 3 під'їзд, 13 поверх, оф. 285.

E-mail: cure@cure.org.ua
Тел/Факс (044) 490-69-88/89/90